Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

21 Spotkanie z Fotografią – URBEX (i nie tylko)

08/01/2018; 17:45 - 19:45

Darmowy

Z niewielkim opóźnieniem, ale z tak samo ogromnym zapałem zapraszamy wszystkich pasjonatów fotografii (i ich znajomych, przyjaciół, drugich połówek…) na 21 spotkanie z fotografią.

Spotkanie poprowadzi dla nas Anna Mika -fotograf z Katowic. Pasjonatka podróż wszelakich. Swoją przygodę z fotografią rozpoczęła od fotografii Miejsc Opuszczonych. Obecnie wykonuje głównie zdjęcia komercyjne – ludzi oraz architektury.
W swoim portfolio ma zdjęcia takich osób jak Miuosh, OSTR, Karo Glazer.
Nie ma projektu architektonicznego w Katowicach, który nie byłby sfotografowany przez Anię. Do tego dziesiątki packshotów, lookbooków dla firm ze Śląska i nie tylko. W międzyczasie prywatne projekty oraz akcje charytatywne m.in dla Fundacji Iskierka. O jej pracach pisały gazety w Polsce – i za granicą: m.in Huffington Post, Daily Mail czy Bild, a także można było ją oglądać na żywo w Pytaniu na Śniadanie czy w reportażu TVP poświęconym stricte jej pracy.

Na spotkaniu Ania zaprezentuje wycinek swojej twórczości – skupiając się na swoich początkach czyli fotografii urbexowej – do obecnych projektów: fotografii komercyjnej i koncertowej.

Oczywiście będziecie? 🙂

Szczegóły

Data:
08/01/2018
Czas:
17:45 - 19:45
Koszt:
Darmowy

Organizator

Stowarzyszenie TGF
Strona internetowa:
www.tgf.pl

Miejsce

Rynek 10 Restauracja
ul. Rynek 10
Tarnowskie Góry, śląskie 42-600 Polska
+ Google Map