Kobieta w studio, podstawy fotografii studyjnej – 13 spotkanie z Fotografią [podsumowanie]

13 spotkanie z fotografią.
Fot. Marcin Szołtysik

Bijemy własne rekordy.
Ponad 60 osób uczestniczyło w 13 spotkaniu z fotografią, które odbyło się 13 lutego.

O podstawach fotografii studyjnej, na przykładzie własnych prac opowiedział Wojciech Chmielnicki /TGF/.  Wstępem była część teoretyczna, w której Wojtek opowiedział m.in. o sposobach oświetlenia, wpływu pozy modelki na sposób padania światła, a także różnego typu i mocy oświetlenia.

Całość oparta została na przykładach – fotografiach modelek, które Wojtek gościł w swoim domowym studio.
W trakcie wykładu nie zabrakło oczywiście pytań technicznych, na które uczestnicy od razu otrzymywali odpowiedzi. Ponieważ spotkania mają dość swobodny charakter to nie zabrakło również elementów humorystycznych dyskusji.

Comiesięczne Spotkania z Fotografią cieszą się niezmiennie dużym powodzeniem. Uczestniczy w nich od 40 do ponad 60 osób. Spotkania mają charakter wykładów i są bezpłatne. Nie wymagają zapisów. Jedynym ograniczeniem jest ilość miejsca w Restauracji Rynek 10, w której mamy przyjemność się spotykać.

Wszystkim, którzy wczorajszy wieczór spędzili z nami – serdecznie dziękujemy.
Ogromne podziękowania oczywiście dla prowadzącego – Wojciecha Chmielnickiego.

Już teraz zapraszamy wszystkich na kolejne spotkanie, które odbędzie się 14.03.2017, a jego tematem będzie fotografia przyrodnicza.

P.S. Pamiętajcie – jeśli macie pomysły na tematykę spotkań, pytania lub chcecie podzielić się swoją opinią – piszcie do nas!

fot. Marin Szołtysik