8 Spotkanie z Fotografią [podsumowanie]

grupowe-8-spotkanie-z-fotografia8 Spotkanie z Fotografią przeszło już do – jakże pięknej – historii TGF.
Wszystkie miejsca w Restauracji były zajęte, a to oznacza, że było Was aż ok 60 osób! Ogromne dzięki wszystkim, którzy zaszczycili nas swoją obecnością. Szczególne ukłony dla przyjezdnych z Tychów, Toszka, Chorzowa, Bytomia, Gliwic, zza Lublińca i z Katowic (skąd przyjechała prowadząca to spotkanie).

Jak widać, Tarnogórska Grupa Fotograficzna to nie tylko tarnogórzanie 😉
Ogromnie nas cieszy, kiedy przyjeżdżają do nas goście z innych miast. To bardzo dobrze świadczy o Spotkaniach.

Dokładamy wszelkich starań, aby spotkania, (które przecież są bezpłatne) były przygotowane dobrze merytorycznie. Zależy nam na tym, aby prowadzący poszczególne wykłady pokazali Wam swoje spojrzenie na fotografię, którą tworzą, ucząc przy okazji czegoś nowego. Liczymy na to, że będziecie mieli możliwość niejednokrotnie tą wiedzę wykorzystać.

Serdecznie dziękujemy Jagodzie Gola-Owczarek (www.jagodaowczarek.pl) za przepiękne wprowadzenie nas w świat sensualnej fotografii kobiecej i zdradzenie szczegółów powstawania tych prac.

Pamiętajcie proszę, że jesteśmy otwarci na Wasze propozycje. Jeśli macie pomysły na projekty, tematy spotkań, czy po prostu potrzebujecie porady – piszcie do nas, wpadajcie na spotkania. Nie jesteśmy hermetycznie zamkniętą Grupą – wręcz przeciwnie 😉

Do zobaczenia już  10 października!