I Tarnogórski Festiwal Fotografii

Po wielu miesiącach planowania i rozmów z instytucjami i firmami, mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na niezwykłe wydarzenie!

Pękamy z dumy i wyrażamy ogromną nadzieję, że nasze przedsięwzięcie – I Tarnogórski Festiwal Fotografii – będzie rozpoczęciem cyklu fantastycznej imprezy fotograficznej.
Ciężko pracujemy i dokładamy wszelkiej staranności, abyście podczas Festiwalu czuli się dobrze, swobodnie i przede wszystkim wynosili wiedzę garściami 😉

Tych, którzy jeszcze z jakichś powodów nie słyszeli o Festiwalu, informujemy, iż odbędzie się on w Pałacu w Rybnej w Tarnowskich Górach w dniach 14-15 października.

Czym jest Festiwal?

Cytując ze strony Festiwalu:

I tarnogórski Festiwal Fotografii – dwudniowe święto fotografii organizowane po raz pierwszy na terenie Miasta Tarnowskie Góry.
Podczas dwóch dni Festiwalu, który odbywał będzie się w Pałacu w Rybnej , zaplanowane są warsztaty fotograficzne oraz wykłady prowadzone przez zaproszonych gości – fotografów.
W ramach Festiwalu odbędą się również warsztaty fotografii dla dzieci i młodzieży z nagrodami, warsztaty fotograficzne z wykorzystaniem światła naturalnego i sztucznego. Planowana jest także wystawa prac fotograficznych.
Festiwal to wydarzenie, które – mamy nadzieję – zainteresuje nie tylko lokalnych fotografów – amatorów i profesjonalistów – ale także tych z ościennych miast i województw. Jego celem jest propagowanie fotografii jako dziedziny sztuki, a także alternatywnego spędzania wolnego czasu i wyrażania obrazem swojej tożsamości.

 

Po więcej szczegółów i aktualnych informacji, zapraszamy na stronę festiwalową: festiwal.tgftg.pl