Pomogliśmy Zuzi. I to jak!

14191610_933912500047366_741228086_o27 sierpnia na tarnogórskim Rynku odbyła się impreza charytatywna na rzecz 4-letniej tarnogórzanki – Zuzi. Świetny klimat i atmosferę tworzyły firmy i ludzie, którzy zaangażowali się w pomoc – były wozy strażackie, dmuchany zamek, pomiary ciśnienia i poziomu cukru, malowanie twarzy dla dzieci, przejażdżki Fiatem 125. Były również licytacje – w tym licytacja fotografii  i sesji zdjęciowych przekazanych przez Członków TGF.

I teraz uwaga – wszystkie nasze fotografie i sesje zostały łącznie sprzedane za kwotę
2 695,00 zł
! Oczywiście ta kwota w całości zasiliła puszki wolontariuszy!
Serdecznie dziękujemy wszystkim licytującym! Ten wynik, to Wasza zasługa!

Kopalnia Srebra w Tarnowskich Górach / fot. Wojtek StankiewiczRekordowa fotografia została wylicytowana za kwotę 500 zł. Przedstawia ona tunel Zabytkowej Kopani Srebra w Tarnowskich Górach, a jej autorem jest Wojtek Stankiewicz/TGF.

Wielkie gratulacje należą się również Marcinowi Szołtysikowi (TGF). On również wziął udział w licytacji, wykupując tym samym zdjęcie kolegi z Grupy, następnie… przekazał to zdjęcie ponownie na licytację! Tym razem fotografia trafiła do innego właściciela, a dzięki temu wspaniałemu gestowi została wylicytowana dwa razy!

Jesteśmy szczęśliwi, że po raz kolejny mamy swój niemały wkład w akcji charytatywnej. I to nie jest nasze ostatnie słowo 🙂

Korzystając z okazji raz jeszcze dziękujemy wramach.pl, które przygotowało pod licytację nasze fotografie. Ogromne ukłony również dla Gryfnego Kafyja i Restauracji Brick, gdzie mogliście przez miesiąc oglądać zdjęcia przekazane na licytację!
Kłaniamy się Wam nisko!