Prezes TGF nominowany do tytułu Osobowość Roku 2017

Dzisiaj, 5 stycznia, rozpoczyna się głosowanie w jednej z największych akcji Dziennika Zachodniego, jaką jest plebiscyt Osobowość Roku 2017. Nagrodzone  zostaną osoby, które w 2017 r. wyróżniły się szczególnymi osiągnięciami w różnych dziedzinach, osiągnęły sukcesy i znacząco zasłużyły się dla swojej lokalnej społeczności, także tej z powiatu tarnogórskiego.

Jesteśmy dumni, że w kategorii KULTURA został nominowany przez Redakcję Dziennika Zachodniego, Prezes Tarnogórskiej Grupy Fotograficznej – Sławomir Głaz.
Jak można przeczytać w samej nominacji „za wielką pasję do fotografii połączoną z patriotyzmem lokalnym”, dalej „za pomysł i stworzenie Tarnogórskiej Grupy Fotograficznej i organizację spotkań fotograficznych dostępnych dla każdego”.

Jak mówi Głaz, „już sama nominacja dziennikarska to dla mnie ogromne wyróżnienie i powód do wielkiej dumy i radości. Znajduję się w gronie fantastycznych osób nominowanych do tego tytułu. Niektórych znam także osobiście – to wspaniali ludzie” – podkreśla Prezes TGF.

Więcej informacji o plebiscycie, a także głosowanie odbywa się na stronie: http://bit.ly/sg-osobowosc-roku-2017