Prywatne życie łąki – wystawa Aleksandry Horzeli

Niezmiernie nam miło, móc zaprosić Was do odwiedzania wystawy fotograficznej pt. „Prywatne życie łąki”, której autorką jest Członkini TGF – Aleksandra Horzela.

Wernisaż wystawy odbędzie się 14 marca 2018 roku o godz. 18:00 w Galerii „Mozaika” w Centrum Kultury Karolinka w Radzionkowie. Wystawa będzie udostępniona do 8 kwietnia br.

Wystawa „Prywatne życie łąki” to zbiór fotografii przedstawiający kwiaty, owady i uroki małej przyrody. Zachwyci miłośników natury i fotografii. To zbiór zdjęć, które w niecodzienny sposób prezentują uroki śląskiej przyrody. Zobaczymy głównie florę i faunę z okolic Tarnowskich Gór i Bytomia.

Aleksandra Horzela – autorka zdjęć – z fotografią związana jest amatorsko, ale jak sama przyznaje, praca z aparatem to jej największa pasja. Obrazy na wystawie stworzyła w czasie spacerów po okolicy, a także przy domowym ogródku.

Fotografuje głównie przyrodę i krajobrazy. Jednak dziedzina w której najlepiej się czuje to makrofotografia. Jej zdjęcia mogliśmy oglądać na wystawie w Bytomiu i Tarnowskich Górach. Zdobiły również wnętrze tarnogórskiej restauracji i poradni medycznej w Radzionkowie.

Kilka fotografii zostało opublikowanych na włoskiej stronie vogue.it oraz w internetowym magazynie Pokochaj Fotografię.

Zerknijcie również na profil Oli na facebooku – ja tak to widzę