Rodzinny, intymny świat podczas 18. Spotkania z Fotografią

18 Spotkanie z Fotografią przeszło do historii. Swój rodzinny, intymny świat w prowadzonym projekcie 365 pokazała nam Karolina Wojaczek-Jergla.

Spotkanie jak zwykle odbyło się w przyjaznej i swobodnej atmosferze. Przywykliśmy już do tego, że Restauracja Rynek 10, w której się spotykamy jest zawsze wypełniona była po brzegi słuchaczami!
Swój Projekt 365, Karolina prowadzi już trzeci rok. Jak sama mówi, będzie go prowadziła tak długo jak będzie potrafiła. Niezwykły album, który jest pamiątką z każdego roku jest przepełniony wspaniałymi zdjęciami przedstawiającymi życie rodziny.  Z fotografii bije ogromna siła prawdziwych emocji zatrzymanych w kadrze.

Karolina Wojaczek-Jergla jest również założycielką grupy na facebooku, w której zachęca wszystkich do prowadzenia własnych projektów 365. Swoimi fotografiami motywuje grupę i zachęca do systematyczności, która jest nie lada wyzwaniem. Nie wszyscy projekt kończą…

„Miałam sporo obiekcji przed publikacją tych zdjęć w internecie bo to mój intymny, rodzinny świat. Ale przecież nie będę ich robiła do szuflady” – mówi Karolina.
Dzięki temu, że jej zdjęcia dostępne są publicznie poznała wielu ludzi i otwiera się przed nią wiele furtek. Jej mąż rozpoznawany jest na ulicy.

„Ludzie znają nas przez pryzmat moich fotografii. Myślą, że zawsze jest kolorowo i zawsze jesteśmy uśmiechnięci – a my jesteśmy normalną rodziną, gdzie czasami się krzyknie i ma gorszy dzień.” – komentuje.

Karolina – serdecznie Ci dziękujemy za to, że poświęciłaś nam swój czas i opowiedziałaś o pasji i tym jak godzisz ją z życiem rodzinnym.
A może to już jedno i to samo? 🙂

Trzymamy mocno kciuki!

 

fot. Marcin Szołtysik