Spotkaliśmy się po raz 17-sty…..

12 czerwca był dla nas bardzo intensywnym dniem. Na chwilę przed godziną 10 część grupy spotkała się przy głównym wejściu do Parku Świerklanieckiego.
Podczas tego wyjścia, a potem już przez cały dzień towarzyszyła nam ekipa TVP, która realizowała program o naszym Stowarzyszeniu.

Naszym zadaniem było pokazanie w jaki sposób pracujemy, co robimy podczas plenerów, o czym rozmawiamy…

Kolejnym etapem były plenerowe warsztaty fotograficzne, które organizowaliśmy po raz pierwszy. Odbyły się one w Parku Miejskim w Tarnowskich Górach, a uczestniczyć w nich mogli wszyscy chętni. Tematem przewodnim warsztatów była fotografia portretowa. Przepięknie pozowała nam modelka Kamila Kistella, a spotkanie poprowadziła Dominika Jeziorska.

Wieczorem nadszedł czas na to, co praktykujemy już od 17 miesięcy – Spotkanie z Fotografią. 
Przywykliśmy już, że organizowane przez nas spotkania przyciągają tak dużo zainteresowanych tematyką fotografii, że w Restauracji Rynek 10 – w której są one organizowane – brakuje niejednokrotnie wolnych miejsc – często nawet stojących 🙂
Fotografia mody i portretowa – bo taki był temat 17 edycji Spotkania – został przepięknie poprowadzony przez Dominikę Jeziorską i była to część teoretyczna do popołudniowych warsztatów.
Ponadto Dominika opowiedziała uczestnikom nieco więcej o sobie, o stylu i sposobie pracy i o tym co zawsze budzi największe zainteresowanie uczestników – sprzęcie na którym pracuje.

Wielkimi krokami zbliża się okres wakacyjny. W tym czasie się regenerujemy, organizujemy i zbieramy pomysły i siły na to aby od września kontynuować Spotkania z Fotografią – na które już teraz zapraszamy!