Tarnogórski. Wernisaż i wystawa fotografii

Z ogromną przyjemnością zapraszamy na wernisaż i wystawę fotografii członków Tarnogórskiej Grupy Fotograficznej pt. Tarnogórski.

wramach.pl – przygotowanie fotografii pod wystawę

Zdjęcia przedstawione na wystawie to efekt pleneru zorganizowanego przez stowarzyszenie z wykorzystaniem środków przekazanych przez Powiat Tarnogórski w ramach realizacji zadań publicznych w roku 2019 w dziedzinie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego.

Głównym założeniem organizatorów pleneru była integracja mieszkańców Powiatu Tarnogórskiego zajmujących się amatorsko fotografią, rozpowszechnianie piękna Ziemi Tarnogórskiej poprzez publikację fotografii w kalendarzu na rok 2020, na wystawie i materiałach promocyjnych.

W plenerze udział wzięli aktywni członkowie Stowarzyszenia Tarnogórska Grupa Fotograficzna wykonując fotografie wybranych obiektów na terenie Powiatu. Spośród wszystkich zdjęć wybrano 30.
Opracowane fotografie zostały oprawione przez Pracownię ramiarską – wramach.pl z Tarnowskich Gór.

Autorzy prezentowanych fotografii: Katarzyna Bryk, Agnieszka Drechsler, Joanna Dymerska, Sławomir Głaz, Aleksandra Horzela, Mariusz Korzus, Piotr Lisek, Kazimierz Łastowski, Witold Nejman, Katarzyna Pyka, Patrycja Surmik, Krzysztof Ścigała.

Autorzy prac zgromadzonych na wystawie na co dzień zajmują się rozmaitymi dziedzinami fotografii, wykonują różne zawody i są w różnym wieku. Łączy ich jedno – pasja.

Tarnogórski. Wystawa fotografii TGF

Wersnisaż wystawy odbędzie 28 lutego 2020 roku, a oglądać ją będzie można do 8 marca. Wystawa odbędzie się w przepięknych wnętrzach Centrum Kultury Śląskiej w Nakle Śląskim.