Moje Tarnowskie Góry – konkurs i warsztaty fotograficzne dla dzieci i młodzieży

Wraz z Urzędem Miasta Tarnowskie Góry mamy przyjemność zaprosić dzieci i młodzież na warsztaty fotografii komórkowej… i nie tylko!

Warsztaty odbędą się 07.10 o godzinie 10 na tarnogórskim Rynku. W czasie ich trwania, prowadzący Maciej Juszczak opowie o tym w jaki sposób fotografować telefonem komórkowym, nauczy budowania właściwej kompozycji i opowie o detalach na fotografii. Będziecie również mieli okazję zadać nurtujące pytania w dziedzinie fotografii!

Warsztaty są bezpłatne, a dedykujemy je dzieciom i młodzieży w wieku 7-16 lat. Czas trwania przewidujemy na 2-3 godziny.
Namawiamy rodziców aby przyszli tego dnia na Rynek ze swoimi pociechami! 🙂

Konkurs Fotogaficzny

Warsztatom towarzyszy konkurs fotograficzny pt. „Moje Tarnowskie Góry”, w którym do wygrania są bardzo cenne nagrody rzeczowe!
Wystarczy w dniach 26.09 – 11.10 wykonać zdjęcie w przedstawionym temacie oraz wysłać je do nas na adres kontakt@tgftg.pl.

 

Ogólna pula nagród wynosi ok. 2000,00 zł 3 500,00 zł

Najistotniejsze informacje (wyciąg z Regulaminu):

  1. Wiek uczestników: 7-16 lat
  2. Każdy uczestnik może wysłać nie więcej niż 3 fotografie
  3. Zdjęcia należy przesłać na adres kontakt@tgftg.pl nie później niż do 11.10.2017
  4. Wszystkie nadesłane zdjęcia publikowane będą od dnia 9.10.2017 na facebookowym profilu Tarnogórskiej Grupy Fotograficznej. Zdjęcie, które zdobędzie najwięcej głosów (lajków) zdobywa nagrodę publiczności
  5. Wśród wszystkich nadesłanych prac, Jury wybiera 3 najciekawsze
  6. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 14.10.2017 w Pałacu w Rybnej.

Pełen regulamin dostępny TUTAJ

 

Serdecznie zapraszamy!